Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/ciscolin/public_html/wp-content/plugins/woo-permalink-manager/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Trouble Shooting – ciscolink

سبد خرید

TROUBLE-SHOOTING

 

عیب یابی  یا همان  troubleshooting  شکلی از حل مشکل است،  که اغلب برای تعمیر محصولات یا فرآیند های شکست خورده به کار می رود. به عبارتی  به فرآیند شناسایی منبع یک مشکل و رفع آن ترابل شوتینگ می گویند. در واقع عیب یابی در بسیاری از زمینه های مهندسی، مدیریت سیستم، الکترونیک، تعمیر خودرو، و دارو های تشخیصی استفاده می شود. در نهایت می توان گفت عیب یابی،  راه حل بازیابی محصول یا فرایند به حالت کار آن است.

Troubleshooting  شکلی از حل مسئله می باشد و از آن برای شناسایی و رفع ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری از محصولات استفاده می شود. عملکرد ترابل شوتینگ بر این اساس است که با بررسی رایج ترین ایرادات شروع کرده و سپس آن را محدودتر و تخصصی تر می کند. پروسه Troubleshooting معمولا با پرسیدن سوالاتی از کاربر آغاز می شود که پاسخ صحیح به این سوالات عملیات شناسایی و عیب یابی را دقیق تر کرده و عیب یاب را به سوی مشکل هدایت می کند. در نهایت پس از یافتن مشکل و دریافت تایید از کاربر در صورت امکان نسبت به رفع مشکل و در غیر این صورت نسبت به بازیابی سیستم اقدام می کند.

درحال بارگذاری ...